Partnerzy

Aula Polska istnieje i może się rozwijać dzięki wsparciu naszych Partnerów. Co roku zapraszamy do grona Partnerów tylko najlepsze i w naszej opinii takie firmy, których obecność na Auli pomaga w realizowaniu naszej misji – w promocji kultury przedsiębiorczości technologicznej.

Jesteśmy dumni z naszych Partnerów i  bardzo chętnie chwalimy się nimi:

LAWMORE

LAWMORE

W LAWMORE specjalizujemy się w transakcjach venture capital, prawie własności intelektualnej oraz obsłudze branży kreatywnej i IT. Zapewniamy kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego: due diligence, przygotowanie pełnej dokumentacji, negocjacje, strategie wyjścia z transakcji. Doradzamy w zakresie dostosowania działalności do wymogów związanych z prawem ochrony danych osobowych. Wspieramy biznes - obsługujemy projekty z zakresu cloud computing, blockchain, IoT i AI. Pomagamy wprowadzać do obrotu drony i produkty lecznicze. Doradzamy przy procesach zakładania spółek, ich przekształcaniu i likwidacji. Tworzymy programy opcyjne i dokumentację do emisji obligacji.
FreshMail

FreshMail

Od 2008 roku nieustannie stawiamy na rozwój, zarówno firmy jak i narzędzia, dzięki któremu zwykły komunikat stać się może niebanalnym przekazem email marketingowym. Dzięki bliskiej współpracy z naszymi Klientami, każdego dnia udoskonalamy FreshMaila, tak aby spełniać coraz nowsze wymagania i stawać się bezsprzecznie najlepszym systemem do email marketingu na świecie.
Microsoft Polska

Microsoft Polska

Microsoft jest liderem branży nowych technologii – dostawcą produktów i usług dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych. Wśród sztandarowych produktów oferowanych przez Microsoft jest system operacyjny Windows.
Google for Startups

Google for Startups

With free Wi-Fi, an infectious energy, and lots of fellow founders, the Campus Cafe is a great place to get things done, take a break, or collaborate with like-minded people. The Campus Cafe sells fresh coffee and healthy food options to fuel great work. Simply sign up to become a member (it's free!) and come on in.
UPC

UPC

UPC Biznes zapewnia każdej firmie, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, atrakcyjne i wygodne rozwiązania telekomunikacyjne w korzystnej cenie. Elastyczne podejście UPC Biznes do przedsiębiorców, wysoka jakość usług i dodatkowe innowacyjne rozwiązania decydują o dużej popularności usług operatora wśród klientów biznesowych. Atutami oferty UPC Biznes jest szybki, stabilny szerokopasmowy Internet o prędkości do 300 Mb/s (i uploadzie 30 Mb/s), pakiety minut na połączenia stacjonarne, komórkowe i zagranicę (do 44 państw, w tym także USA, Chin i Tajlandii) oraz atrakcyjne pakiety telewizyjne. UPC Biznes jest organizatorem konkursu dla małych firm z globalnymi ambicjami – Think Big.