Michał Śliwiński

Michał Śliwiński jest twórcą serwisu „Nozbe — Simply Get Things Done!” — aplikacji webowej dzięki której tysiące zapracowanych profesjonalistów i przedsiębiorców łatwiej zarządza swoim czasem i lepiej panuje nad swoimi projektami i zadaniami. Poza wersją internetową, jego aplikacja posiada również wersję mobilną jak i aplikację dedykowaną na telefon iPhone. Michał…

Michał Śliwiński jest twórcą serwisu „Nozbe — Simply Get Things Done!” — aplikacji webowej dzięki której tysiące zapracowanych profesjonalistów i przedsiębiorców łatwiej zarządza swoim czasem i lepiej panuje nad swoimi projektami i zadaniami. Poza wersją internetową, jego aplikacja posiada również wersję mobilną jak i aplikację dedykowaną na telefon iPhone. Michał promuje efektywność i produktywność w Internecie również za pomocą 2–minutowego regualrnego „productivit show” oraz jest wydawcą magazynu „Productive! Magazine”.

Z wykształcenia Michał jest Magistrem Zarządzania oraz ma dyplom BWL z Marketingu. Poza językiem ojczystym biegle włada Angielskim, Niemieckim i Hiszpańskim.