2015.08.06

Aula Polska partnerem Forum Inwestycyjnego

To już ósma edycja Forum Inwestycyjne w Tarnowie (7-8 września 2015), które stanowi preludium dyskusji na Forum Ekonomicznym w Krynicy-Zdrój. W Programie tegorocznego spotkania, przewidziana jest sesja inauguracyjna, liczne debaty, wykłady, prezentacje i spotkania reprezentantów biznesu, a także wybitnych ekonomistów…

michał sadowski forum inwestycyjne

To już ósma edycja Forum Inwestycyjne w Tarnowie (7-8 września 2015), które stanowi preludium dyskusji na Forum Ekonomicznym w Krynicy-Zdrój.

W Programie tegorocznego spotkania, przewidziana jest sesja inauguracyjna, liczne debaty, wykłady, prezentacje i spotkania reprezentantów biznesu, a także wybitnych ekonomistów i przedstawicieli rządów z Polski, Unii Europejskiej i innych krajów. Pierwszy dzień Forum zakończy ceremonia wręczenia Nagród: Inwestora i Inwestycji Roku Europy Środkowo Wschodniej.

Wiodącymi tematami tegorocznego Forum Inwestycyjnego będą nowe modele zarzadzania w firmach cyfryzacja, Internet Rzeczy, startupy i efektywne wykorzystanie środków z nowej perspektywy unijnej.

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat startupów, Social Media, i o tym  jak tworzyć i rozwijać własny biznes? Zapraszamy!

Udział w  konferencji jest bezpłatny!

Rejestracja:

http://www.forum-ekonomiczne.pl/forms/forum_inwestycyjne.php?lang=pl