2011.04.20

Aulery 2011

Po raz trzeci wyróżnimy najlepsze polskie start-upy i osobę lub instytucję, która przyczyniła się do rozwoju przedsiębiorczości technologicznej w Polsce. Rozdanie Aulerów poprzedzą prezentacje: Piotra Wilama (CEO Innovation Nest), Brigitte Bauman (CEO Go Beyond) i Jacka Błońskiego (CEO Lewiatan Business…

Po raz trzeci wyróżnimy najlepsze polskie start-upy i osobę lub instytucję, która przyczyniła się do rozwoju przedsiębiorczości technologicznej w Polsce.

Rozdanie Aulerów poprzedzą prezentacje: Piotra Wilama (CEO Innovation Nest), Brigitte Bauman (CEO Go Beyond) i Jacka Błońskiego (CEO Lewiatan Business Angels), Marco Boella (CEO Lemoptix) oraz premiery nowych rozwiązań technologicznych.

Nominowani do Aulerów 2011: Audioteka.pl, Ciufcia.pl, Evenea.pl, Humanway.pl, inFakt.pl, Manubia.pl, Listonic.pl, R1ng.pl, Smartupz.com, Walutomat.pl, Zubibu.com.

Współorganizatorem Aulerów 2011 jest szwajcarski fundusz Go Beyond, a partnerami Auli Polskiej – Bank Inteligo oraz Microsoft BizSpark.

Wręczenie statuetek odbędzie się podczas czwartych urodzin Auli w Hotelu Hilton Warszawa, 13 Maja 2011 roku. Impreza rozpocznie się o 17:30, część oficjalna kończy się o godzinie 22:00.

Wstęp na wydarzenie jedynie z zaproszeniem. Aby otrzymać zaproszenie, napisz list podając swoje imię i nazwisko na adres: maciej [at] zielinski [dot] ru