2015.05.11

Aulery 2015 – konkurs na najlepszy polski startup rozpoczęty!

Z początkiem maja ruszyły Aulery czyli konkurs na najlepszy polski startup. Od 2010 roku nagrody Aulerów przyznawane są polskim firmom, które konsekwentnie rozwijają się w środowisku innowacyjnych technologii i promują kulturę przedsiębiorczości. Do tej pory Aulery zostały przyznane pięć razy: Aulery…

Aulery 2015

Z początkiem maja ruszyły Aulery czyli konkurs na najlepszy polski startup. Od 2010 roku nagrody Aulerów przyznawane są polskim firmom, które konsekwentnie rozwijają się w środowisku innowacyjnych technologii i promują kulturę przedsiębiorczości.

Do tej pory Aulery zostały przyznane pięć razy:

Aulery 2010
Peryskop.pl
JakDojade.pl
GameTrade.pl
AdTaily.pl
Rafał Agnieszczak

Aulery 2011
Evenea.pl
Humanway.pl
inFakt.pl
Ciufcia.pl
Maciej Jankowski

Aulery 2012
Brand24
Can’t Stop Games
UXPin

Aulery 2013
Showroom
PIXERS.pl
Sotrender
Migam

Aulery 2014
SalesMANAGO
MySpiroo
TurboTłumaczenia
Akademia Leona Koźmińskiego

Rejestracja i udział w konkursie są bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się poprzez tę stronę. Gala finałowa odbędzie się 22-go czerwca w Warszawie w Pałacu Nauki i Techniki podczas konferencji Bitspiration. Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do 31 maja 2015 roku. Po tym okresie zostanie ogłoszona lista finalistów.

Specjalnie dla Aulowiczów mamy zniżkę 25% na zakup biletów na galę i dwa dni konferencji Bitspiration – wystarczy wejść na tę stronę i wpisać kod „Aulery_25”