2011.06.27

Zgłoś się do BIC Summer Start 2011!

Program akceleracji projektów biznesowych BIC Summer Start rusza już 16 sierpnia! 27 młodych przedsiębiorców będzie pracować przez 6 tygodni pod okiem mentorów i korzystać z intensywnych szkoleń prowadzonych przez ekspertów. Program zakończy się prezentacją wyników przed inwestorami podczas Demo Day…

Program akceleracji projektów biznesowych BIC Summer Start rusza już 16 sierpnia! 27 młodych przedsiębiorców będzie pracować przez 6 tygodni pod okiem mentorów i korzystać z intensywnych szkoleń prowadzonych przez ekspertów.

Program zakończy się prezentacją wyników przed inwestorami podczas Demo Day 19 października. Część zespołów chętnie przyjmie współpracowników programistów/grafików/marketingowców – nie tylko do pracy wakacyjnej, lecz także do stałego współtworzenia swojej firmy. Zapraszamy Was do zapoznania się z projektami potrzebującymi wsparcia i dołączenia: www.summerstart.pl/index.php/zespoly-bic-summer-start. Szkolenia organizowane w ramach programu BIC Summer Start są otwarte dla wszystkich chętnych. Szczegóły i zapisy dostępne na stronie: www.summer-start.evenea.pl.