2014.01.24

Darmowe konsultacje prawne dla uczestników Aula Polska

Biuro warszawskie kancelarii prawnej Snażyk Cytowski LLC Sp k. razem z Aula Polska uruchamiają projekt darmowych office hours (konsultacji) dla społeczności związanej z Aula Polska. Snażyk Cytowski LLC Sp k. jest kancelaria specjalizująca się w reprezentowaniu startupów oraz przedsiębiorców...

O co chodzi?
Biuro warszawskiej kancelarii prawnej Snażyk Cytowski LLC Sp k. razem z Aula Polska  uruchamiają projekt darmowych office hours (konsultacji) dla społeczności  związanej z Aula Polska. Snażyk Cytowski LLC Sp k. jest kancelaria specjalizująca się w reprezentowaniu startupów oraz przedsiębiorców.

Jaki jest harmonogram czasowy projektu?
Projekt trwa od uruchomienia tj. koniec stycznia 2014 roku do końca czerwca 2014 roku.

Do kogo jest skierowany projekt?
Projekt jest skierowany do społeczności związanej z Aula Polska oraz do osób, które przekażą wypełniony formularz zgłoszeniowy przez Aula Polska. W szczególności Projekt jest skierowany do osób pragnących rozpocząć działalność gospodarczą lub zainteresowanych założeniem spółki (a także do osób, które rozpoczęły taką działalność po 1 stycznia 2011 roku), które negocjują finansowanie z funduszem inwestycyjnym lub komercjalizują technologię.

Do kogo projekt NIE jest skierowany?
Projekt nie jest skierowany do przedstawicieli funduszy inwestycyjnych.

Jak będą wyglądały office hours?
Będą to sesje robocze od 20 do 30 minut, na których będzie można zadawać pytania w zakresie zgłoszonym w formularzu. Office hours będą się odbywać po wcześniejszym wspólnym ustaleniu terminu spotkania. Sesje również mogą się odbywać za pośrednictwem komunikatorów typu Skype.

Czy w zakres porad wchodzi sporządzenie opinii, pozwu, wniosku o interpretację podatkową lub przygotowanie innego wniosku lub pisma,  założenie spółki, etc.?
Nie. Niemniej jeżeli będziecie zainteresowani takimi czynnościami – Kancelaria przedstawi stosowną ofertę (tzn. czas realizacji, zakres, wynagrodzenie).

Czy możliwa jest sytuacja, gdy Kancelaria przed sesją stwierdzi, że przygotowanie odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie zajmie więcej niż 30 minut?
Tak, możliwa jest taka sytuacja.  W takiej sytuacji przedstawiciel Kancelarii określi czas i budżet konieczny do przygotowania odpowiedzi.

Jakie są obszary tematyczne porad/doradztwa?
–       własność intelektualna;
–       ochrona danych osobowych;
–       świadczenie usług przez Internet;
–       prawo handlowe/prawo spółek;
–       zakładanie działalności w USA;
–       umowy inwestycyjne;
–       prawo pracy;
–       formy prowadzenia działalności.

Kto udziela porad?
Porad udziela Tomasz Snażyk, prawnik, partner zarządzający biurem warszawskiej kancelarii oraz prawnicy Kancelarii.

Warunki formalne?
Złożenie wypełnionego i podpisanego formularza u przedstawiciela Aula Polska lub Kancelarii na spotkaniach organizowanych w ramach Aula Polska albo wysłanie w formacie pdf. wypełnionego i podpisanego formularza na adres office@cytlaw.com.

A co z poufnością?
Z każdym z uczestników projektu, zostanie podpisana umowa o zachowaniu poufności przed rozpoczęciem sesji roboczej.

Czy liczba miejsc jest ograniczona?
Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość do ograniczenia miejsc, o czym poinformują bezpośrednio osoby, które dokonały zgłoszenia, a także na spotkaniach Aula Polska.

Nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie….

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie – prosimy o email na office@cytlaw.com

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:
– Imię i nazwisko/nazwa spółki
– Numer telefonu
– Adres e-maiL
– Temat rozmowy
– Pytanie które chciałbyś/chciałabyś zadać

Ewentualne pytania prosimy kierować pod e-mail: office@cytlaw.com

Zgłoszenie formularza nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na konsultacje (office hours).

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (jednolity tekst Dz. U. Nr 101 poz. 926 z 2002 roku, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Informuję, że zapoznałem się z dokumentem „Office Hours Darmowe Spotkanie/ Konsultacje prawne dla uczestników Aula Polska” i akceptuję jego postanowienia.

Zapraszamy!