Wsparcie

Aula Polska jest inicjatywą non-profit. Istnieje dzięki wpłatom pieniężnym i pomocy merytorycznej partnerów. Aula kosztuje – wynajem miejsca, praca organizacyjna, zapraszani prelegenci czy materiały. Prosimy o pomoc – każda suma ma dla nas znaczenie.

Aula Polska jest inicjatywą non-profit i utrzymuje się z darowizn darczyńców oraz ciężkiej pracy wolontariuszy. Jeżeli smakuje Ci nasza pizza i uważasz, że robimy dobrą  robotę – wesprzyj Aulę darowizną na poniższy numer konta:

Fundacja Aula Polska

mBank 80 1140 2004 0000 3902 7575 3962


Jeżeli Twoja firma chce zostać Partnerem Auli na zasadach stałej współpracy – prosimy o kontakt!

DOTYCHCZASOWI DARCZYŃCY I PARTNERZY AULI:

Kancelaria Wierzbowski Eversheds

Kancelaria Wierzbowski Eversheds

Program Internet Start-up Kancelarii Wierzbowski Eversheds, którego Aula jest partnerem skierowany jest do przedsiębiorców technologicznych ima na celu rozwiewanie wątpliwości prawnych związanych ze świadczeniem usług elektronicznych i działaniem w sferze internetu. Kancelaria oprócz doradztwa dla najciekawszych przypadków zamierza stworzyć bazę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz wystąpić z prelekcjami na najbardziej palące tematy. Więcej szczegółów na temat programu znajdziesz tutaj.
Politechnika Warszawska Wydział Mechatroniki

Politechnika Warszawska Wydział Mechatroniki

Realizacja misji Auli nie byłaby możliwa bez odpowiedniej bazy. Dzięki uprzejmości władz Wydziału, od 2009 do 2012 roku dzięki nowoczesnej, multimedialnej sali mogliśmy organizować spotkania Auli na Wydziale Mechatroniki.
netpr.pl

netpr.pl

netPR.pl Sp. z o.o. jest firmą technologiczną, która oferuje oprogramowanie internetowe wspomagające komunikację jako usługę (model SaaS – Software as a Service). Specjalizuje się w rozwijaniu systemów prasowych, serwisów relacji inwestorskich i technologii wideo w Internecie – hosting wideo oraz systemy wideokonferencyjne.
CAM Media

CAM Media

Firma CAM Media jako lider na rynku niestandardowych rozwiązań reklamowych rozumie rolę innowacji w rozwoju rynku i biznesu. Firma była mecenasem imprezy urodzinowej Auli.
Krajowy Fundusz Kapitałowy

Krajowy Fundusz Kapitałowy

Jako fundusz funduszy, KFK dba nie tylko o rozwój swoich portfelowych funduszy VC, ale również o rozwój przedsiębiorców, którzy dostarczają wartości, w które fundusze mogą inwestować. KFK jest partnerem nagród AULERY 2009.
Agora SA

Agora SA

Dzięki wsparciu Agory mogliśmy rozpocząć cykl KreoAuli oraz TechAuli. Pełnowymiarowa sala konferencyjna oraz fantastyczna przestrzeń kuluarowa dała szansę uczestnictwa w Aulach wszystkim zainteresowanym. Wsparcie finansowe pozwoliło utrzymać regularność spotkań i pizzy dla gości oraz rozpocząć budowę zaplecza sprzętowo–organizacyjnego.
TVN

TVN

Zagwarantowanie sali i cateringu na Aulę Finałową 2007, a potem Ogólnopolski Barcamp oraz Seedcamp, pozwoliło efektownie zaprezentować się przed zaproszonymi gośćmi.
Novell Polska

Novell Polska

Novell pomagał realizować spotkania przez ponad rok. Z wyrozumiałością użyczał nam sali konferencyjnej, pokoju rozmów dyskretnych, czasem prelegentów i przestrzeni kuluarowej oraz – last but not east – zapewniał pizzę. Tutaj narodziła się tradycja pizzy oraz Auli tarasowej – kto się nie zmieścił na sali, musiał zaglądać przez okno.
NewConnect /  Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

NewConnect / Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

Wizyta prof. Hermanna Simona, badacza i przedstawiciela światowej ekstraklasy przedsiębiorców wymagała adekwatnego zaplecza, które zapewniła Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie w postaci wsparcia przez NewConnect. impreza jubileuszowa z okazji drugich urodzin Auli odbyła się właśnie tam.