Agnieszka Skala

Politechnika Warszawska, Szkoła Przedsiębiorczości Innovation Nest SPIN
Doktor nauk ekonomicznych, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, adiunkt na Politechnice Warszawskiej, współzałożycielka Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest SPIN. Prowadzi zajęcia z przedsiębiorczości na Politechnice Warszawskiej i Akademii Leona Koźmińskiego. Pracuje naukowo w obszarze przedsiębiorczości wysokiej techniki oraz gospodarki cyfrowej. Absolwentka pierwszej edycji Lean LaunchPad Educators Program na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Członek Rady Programowej fundacji…

Doktor nauk ekonomicznych, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, adiunkt na Politechnice Warszawskiej, współzałożycielka Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest SPIN.

Prowadzi zajęcia z przedsiębiorczości na Politechnice Warszawskiej i Akademii Leona Koźmińskiego. Pracuje naukowo w obszarze przedsiębiorczości wysokiej techniki oraz gospodarki cyfrowej.

Absolwentka pierwszej edycji Lean LaunchPad Educators Program na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Członek Rady Programowej fundacji Startup Poland.

Organizatorka pierwszej edycji Startup Weekend NEXT w Warszawie. Wspiera wartościowe inicjatywy edukacyjne na styku nauki, techniki i biznesu w Polsce.