Aleksandra Bienas

Aleksandra Bienas współpracuje z IIF od września 2005 roku, czyli od momentu ponownego przeniesienia siedziby firmy do Krakowa. Pełni funkcję asystentki zarządu a od września 2007 roku odpowiada również za kwestie marketingu i PR. W 2008 roku została prokurentem Spółki.W IIF odpowiada za realizację strategii marketingowej i PR. Odpowiada za…

Aleksandra Bienas współpracuje z IIF od września 2005 roku, czyli od momentu ponownego przeniesienia siedziby firmy do Krakowa. Pełni funkcję asystentki zarządu a od września 2007 roku odpowiada również za kwestie marketingu i PR. W 2008 roku została prokurentem Spółki.
W IIF odpowiada za realizację strategii marketingowej i PR. Odpowiada za kontakty z dziennikarzami, sprawuje nadzór nad stroną internetową – www.iif.pl.

Do tej pory Aleksandra zdobywała doświadczenie w administracji i księgowości, ma praktykę w samodzielnym prowadzeniu i organizacji jednego z krakowskich biur tłumaczeń. www.pbt.com.pl Biegle włada językiem angielskim.

Aleksandra Bienas jest absolwentką socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej praca dyplomowa dotyczyła konsumpcji we współczesnej Polsce.

Aleksandra jest sternikiem jachtowym i pomocnikiem instruktora Polskiego Związku Snowboardu, fotografem amatorem, uwielbia filmy Pedro Almodovara, kryminały Mankella ale jej największą pasją jest odkrywanie świata z córeczką Emilką.