Aneta Wątor

MOTIWATOR
Certyfikowany Praktyk Kaizen. Kobieta w Biznesie. MotiWator.

Certyfikowany praktyk Kaizen, trener sprzedaży i umiejętności miękkich, kobieta przedsiębiorcza, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania sukcesów małymi krokami. Autorka książki „Kaizen w biznesie. Jak rozwinąć biznes metodą małych kroków”, kursów online, m.in. „Samodoskonalenie metodą Kaizen. Jak w 30 dni osiągnąć szybkie zmiany małymi krokami” i „Formuła budowania marki osobistej w 6 krokach”.

Swoje doświadczenie w sprzedaży zdobyła sprzedając nieruchomości ( 8 lat ), szkoląc ponad 1 500 uczestników jej szkoleń, prowadząc własną działalność gospodarczą ( 9 lat ), pomagając ponad 3 000 kobiet rozwinąć swój biznes poprzez spotkania Kobieta w biznesie.

Od 2015 roku szkoli pracowników firm, które chcą poprawić wyniki sprzedaży, wewnętrzną komunikację i podnieść produktywność z jednoczesnym eliminowaniem marnotrastwa. Zwiększa zaangażowanie personelu, co przekłada się na efekty ich pracy. Pomogła ponad 30 firmom, m.in.:

Gegenbauer Polska Facility Managment, Mart-Tom Sp. z .o.o.,
Grupa Goldenmark, Colway International Sp. z o.o., Mart Diamonds S.A.,
Zilmes Sp. z.o., GL Development, Mettalchemie Polska Sp. z o.o., Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o. Mary Kay, Epos, Wonder Travel, Fit Adventure, KPLA Sp. Z o. o., Fabryka Stylu, Angelium SPA, licznym gabinetom kosmetycznym, firmom deweloperskim, szkoleniowym, J.G Training,

Motywowanie innych do osiągania sukcesów stało się nie tylko jej pracą, ale przede wszystkim pasją. Jako niezależny trener prowadzi liczne szkolenia, wystąpienia a także indywidualne doradztwo.

W październiku 2015 roku stworzyła ogólnopolski projekt „Kobieta w biznesie”, który łączy przedsiębiorcze kobiety z całej Polski. W ramach tego projektu przeprowadziła już ponad 50 wystąpień dla około 100-osobowych grup. Pomaga przedsiębiorczym Polkom w osiąganiu osobistych i zawodowych celów. Stworzyła „Program Rozwoju Liderek”, który raz a dobrze rozprawia się demonami w kobiecym biznesie.

Energia prowadzącej, którą zaraża swoich słuchaczy sprawia, że jej szkolenia są oceniane jako bardzo inspirujące, ogromnie motywujące i wartościowe.

Ma kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu wystąpień dla dużych grup (od kilkudziesięciu do ponad 300 osób), na których potrafi w krótkim czasie w interesujący i angażujący sposób przekazać motywujące treści.
Trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metody Kaizen. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Aneta Wątor specjalizuje się w edukacji miękkiej, czyli kształtowaniu umiejętności psychologicznych, w poniższych obszarach biznesu i rozwoju osobistego:
• sprzedaż
• uczenie
• relacje
• zmiana
• marka osobista
• zarządzanie
przywództwo