Anna Ledwoń – Blacha

Pasjonatka mediów społecznościowych oraz marketingu internetowego. Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz Co-founder CRASH Mondays. Autorka w takich magazynach jak Event Management Polska, Social Media Manager, NowyMarketing czy Social Press. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Technologii informacyjnych w marketingu na Wyższej Szkole Europejskiej oraz studia magisterskie z…

Pasjonatka mediów społecznościowych oraz marketingu internetowego. Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz Co-founder CRASH Mondays. Autorka w takich magazynach jak Event Management Polska, Social Media Manager, NowyMarketing czy Social Press. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Technologii informacyjnych w marketingu na Wyższej Szkole Europejskiej oraz studia magisterskie z zakresu zarządzania i marketingu na Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie.

Prywatnie: ambasadorka black-metalu i kolekcjonerka gier planszowych. Ma bzika na punkcie florystyki, książek fantasy i swoich dwóch Jack Russellów.