Aymeric Monod-Gayraud

Freebee
Prezes Zarządu New Media Ventures Sp. z o.o., współzałożyciel Freebee

Prezes Zarządu New Media Ventures Sp. z o.o., współzałożyciel Freebee. Urodzony w 1981 roku w polsko-francuskiej rodzinie.

Jego doświadczenie zawodowe wywodzi się z sektora finansów, w którym przez ponad sześć lat był odpowiedzialny za sektor telekomunikacji i mediów w londyńskim oddziale banku inwestycyjnego Bank of America Merrill Lynch.

Studiował finanse na University of Cambridge, ekonomię i metody ilościowe na University of Sussex i stosunki międzynarodowe na University of Oxford, gdzie był stypendystą ‘Entente Cordiale’ British Council. W 2011 wrócił do Polski, gdzie rozpoczął pracę nad własnym start-upem – platformą mobilnych programów wzajemnościowych Freebee.

Freebee pozwala użytkownikom na zbieranie punktów w setkach programów lojalnościowych na obszarze całej Polski poprzez spersonalizowaną kartę (dostępna zarówno w plastikowej, jak i elektronicznej wersji na smartfony), która jest skanowana na tablecie w każdym miejscu partnerskim Freebee.

Nagrody są szybko dostępne, przez co klienci chętniej korzystają z programu i częściej odwiedzają partnera Freebee. Nagrody w programach Freebee są niezwykle zróżnicowane – od standardowej darmowej kawy, poprzez nazwanie swoim imieniem burgera, aż do życzeń urodzinowych złożonych przez zespół ulubionego teatru!

Freebee sprawia, że interakcje klienta z przedsiębiorcą stają się interaktywną i opłacającą się obu stronom grą.

Gdy nie poświęca 100% swojego czasu Freebee, Aymeric oddaje się z zapałem nowym technologiom i lotnictwu oraz swojej najważniejszej pasji – synkowi. Wśród bliższych i dalszych znajomych słynie z bliskiego brytyjskiemu poczucia humoru.