Barbara Szczerbińska

Toastmasters
Rodowita Gdynianka, absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej, Marketingu i Zarządzania oraz Zarządzania Relacjami z Klientem na Uniwersytecie Szczecińskim. W czasie wieloletniej pracy zawodowej pracowała jako główny technolog, koordynator sprzedaży, specjalista ds. sprzedaży a także specjalista ds. administracji. Obok sushi, gdyńskiego modernizmu, prac Gustava Klimta i kotów, obszarem który nieprzerwanie pochłania ją…

Rodowita Gdynianka, absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej, Marketingu i Zarządzania oraz Zarządzania Relacjami z Klientem na Uniwersytecie Szczecińskim. W czasie wieloletniej pracy zawodowej pracowała jako główny technolog, koordynator sprzedaży, specjalista ds. sprzedaży a także specjalista ds. administracji.
Obok sushi, gdyńskiego modernizmu, prac Gustava Klimta i kotów, obszarem który nieprzerwanie pochłania ją od lutego 2011 roku jest organizacja non-profit o nazwie Toastmasters International. Jako aktywny członek jednego z trójmiejskich klubów wspiera rozwój umiejętności mówczych i przywódczych. Advanced Communicator Silver, Advanced Leader Bronze, były Prezes anglojęzycznego klubu Tricity Toastmasters a od lipca tego roku opiekun klubów z rejonu Trójmiasta i Olsztyna. Toastmasters jest dla Niej receptą na lepszy świat, w którym nie ma wyzwań jakim nie możemy sprostać. Ulubione motto : Co nas nie zabije, to nas wzmocni.