Hermann Simon

Profesor Simon to światowej klasy specjalista, który zyskał sławę publikując ponad 30 książek o zarządzaniu cenami i strategiach małych i średnich przedsiębiorstw. Jego najbardziej znane publikacje — „Hidden Champions” oraz „Power Pricing” — ukazały się w 16 językach (w tym w polskim). Menedżerowie niemieckiego obszaru językowego wybrali go drugim, po…

Profesor Simon to światowej klasy specjalista, który zyskał sławę publikując ponad 30 książek o zarządzaniu cenami i strategiach małych i średnich przedsiębiorstw. Jego najbardziej znane publikacje — „Hidden Champions” oraz „Power Pricing” — ukazały się w 16 językach (w tym w polskim). Menedżerowie niemieckiego obszaru językowego wybrali go drugim, po profesorze Peterze F. Druckerze, najbardziej wpływowym myślicielem rozważającym problemy z dziedziny zarządzania.

Hermann Simon to nie tylko znany badacz, ale i przedsiębiorca. Założona przezeń firma doradcza Simon–Kucher&Partners w ciągu 22 lat działalności rozwinęła się z trzyosobowego butiku doradczego do globalnego przedsiębiorstwa z ponad 460 pracownikami w 18 biurach na trzech kontynentach.