Kacper Winiarczyk

Uber
General Manager Ubera w Polsce

Kacper Winiarczyk, General Manager Ubera w Polsce. Ukończył studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz w HEC – prestiżowej, paryskiej szkole biznesu. Swoją karierę rozpoczął w branży reklamowej, z której trafił do branży technologicznej już jako członek kadry zarządzającej. W lipcu 2014 r. Kacper został pierwszym pracownikiem Ubera w Polsce i praktycznie od podstaw zbudował obecność firmy w Polsce.

Dziś aplikacja jest dostępna w 7 polskich miastach, a Polska jest 3. co do wielkości rynkiem dla Ubera na terenie Unii Europejskiej. Dzięki swojemy doświadczeniu i umiejętnościom jest mentorem, ekspertem i panelistą w takich dziedzinach jak ekonomia współdzielenia, ekonomia cyfrowa czy przyszłość rynku pracy.

Uber to firma technologiczna, która zapewnia swoim użytkownikom dostęp do usług na żądanie za pośrednictwem aplikacji na smartfona. Platforma Uber oferuje aktualnie alternatywę transportu w ponad 400 miastach w 68 krajach na całym świecie, pomagając rozwijać to, jak ludzie poruszają się po swoim mieście.