Karol Chilimoniuk

Uber
Marketing Manager w firmie Uber. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i rachunkowość oraz programu CEMS MIM na Uniwersytecie Bocconi w Mediolanie. Doświadczenie zdobywał pracując w Polsce w Znanylekarz.pl oraz we Włoszech w Cibando.com oraz L’Oreal. Do Ubera trafił we wrześniu 2016 roku. Uber to firma technologiczna, która zapewnia…

Marketing Manager w firmie Uber. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i rachunkowość oraz programu CEMS MIM na Uniwersytecie Bocconi w Mediolanie. Doświadczenie zdobywał pracując w Polsce w Znanylekarz.pl oraz we Włoszech w Cibando.com oraz L’Oreal. Do Ubera trafił we wrześniu 2016 roku.

Uber to firma technologiczna, która zapewnia swoim użytkownikom dostęp do usług na żądanie za pośrednictwem aplikacji na smartfona. Platforma Uber oferuje aktualnie alternatywę transportu w ponad 500 miastach na całym świecie, pomagając rozwijać to, jak ludzie poruszają się po swoim mieście. W Polsce aplikacja jest dostępna w 7 lokalizacjach.