Konrad Latkowski

Aktywny uczestnik społeczności SEO w Polsce, autor wielu artykułów z zakresu nowych technologii.

Konrad Latkowski  –  przez wiele lat aktywny uczestnik społeczności SEO w Polsce. Autor wielu artykułów z zakresu nowych technologii (Prestige, EGX, DVA.pl) a także grafiki (.PSD). Przez blisko dwa lata zastępca redaktora naczelnego internatowego serwisu informacyjnego DVA.pl. Odpowiedzialny za organizacje redakcji i prowadzenie własnych działów. W 2004 w imieniu redakcji odebrał 4 statuetki ”i.net awards” za działalność serwisu.

Zajmował się PRowym wprowadzaniem do Polski takich marek jak Cowon oraz iriver, nadzorował promocję między innymi: iGO Nav’N’Go, E-Ten, MPIO, MPMan, MP3store. Od 2007 do 2010 roku powiązany z marką VEDIA gdzie odpowiadał za pełną strategie i realizacje promocji marki a także zajmował się rozwojem produktów (A10, B6, Z10, SRS-300).

Niezależnie od stanowiska organizator i opiekun społeczności internetowych wokoło tworzonych projektów. Twórca najwiekszej społecności dotyczącej przenośnych odtwarzaczy muzycznych – forum.mp3store.pl. Mając bezpośredni kontakt z użytkownikami czerpał pomysły i uwagi do rozwoju projektów i produktów.

Prelegent i trener pierwszej edycji ShopCampu, a także prelegent podczas BridgeCampu 2010 oraz Shopcamp 2.1.

Od września 2010 roku współzałożyciel marki BrandStyle zajmującej się komunikacją dla marek z rynku IT oraz firm z rynku e-commerce i start-up. Odpowiadał między innymi za public relations konferencji Democamp East/West 2010 oraz za pozyskanie partnerów i mediów branżowych w ramach akcji „Dzień Darmowej Dostawy 2010″.

W listopadzie 2010 roku zaprezentował projekt Manubia, za promocje którego odpowiada będąc jednocześnie udziałowcem projektu.