Małgorzata Zalewska

Project Manager, Mentor, Blogger, Happiness Expert

Absolwentka studiów MBA w Chicago i Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Założycielka pierwszego w Trójmieście klubu organizacji Toastmasters – Tricity Toastmasters International, w którym realizowane są kursy przemawiania publicznego, zarządzania zespołem i projektami.

Specjalista ds. nowych rynków zbytu, marketingu i sprzedaży. Pracowała w firmach m.in. w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii. Interesuje się nowymi technologiami i ich praktycznym zastosowaniem w biznesie. Ma kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kierownik Projektu. Członek Rad Nadzorczych w startupach.

Mentor w projekcie Gdańsk Business Week. Od 2012 roku Doradca Dziekana Wydziału Ekonomicznego UG d/s współpracy z biznesem, gdzie realizuje projekt „Szczęście to nie przypadek” i prowadzi zajęcia „Umiejętności i komunikacja ludzi sukcesu”. Prowadzi bloga www.szczescienacodzien.pl, na którym dzieli się wiedzą jak być bardziej szczęśliwym, skutecznym i bogatym. Trzy lata temu przebiegła maraton, a ostatnio Runmageddon.