Marcin Ostrowski

Motoraporter
Przedsiębiorca, inwestor, entuzjasta biznesu i propagator sztuki dobrych praktyk gospodarczych. Gdynianin, absolwent gdyńskich uczelni doświadczenie w biznesie zdobywał w korporacjach międzynarodowych w Japonii oraz Wielkiej Brytanii. Od 2010 działa aktywnie jako Anioł Biznesu wspierając Sieć Aniołów Biznesu Amber przy Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Na codzień współpracuje z brytyjską spółką doradczo-inwestycyjną odpowiedzialny…

Przedsiębiorca, inwestor, entuzjasta biznesu i propagator sztuki dobrych praktyk gospodarczych. Gdynianin, absolwent gdyńskich uczelni doświadczenie w biznesie zdobywał w korporacjach międzynarodowych w Japonii oraz Wielkiej Brytanii. Od 2010 działa aktywnie jako Anioł Biznesu wspierając Sieć Aniołów Biznesu Amber przy Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Na codzień współpracuje z brytyjską spółką doradczo-inwestycyjną odpowiedzialny za działalność operacyjną.
Wykorzystuje zdobyte doświadczenie i wiedzę doradzając właścicielom oraz Zarządom spółek w zakresie zarządzania strategicznego oraz restrukturyzacji. Obecnie prowadzi w Trójmieście dwa innowacyjne startupy z sektora usług Motoraporter oraz Mementis.
Motoraporter jest to firma pomagająca poszukującym używane samochody doświadczyć radości zakupu bez ryzyka bycia oszukanym przez sprzedającego. Mementis jest marką w branży funeralnej, która pomaga osobą cierpiącym po stracie bliskiej osoby przejść przez trudne chwile związane z organizacją uroczystości pogrzebowych oraz uszanowaniem pamięci po tych co odeszli. Marcin jest członkiem Pomorskiego Klubu Biznesu oraz wspiera aktywnie inicjatywę Aula Trójmiasto od początku.
Uwielbia gotować, czemu daje wyraz chwaląc się swoimi wyczynami na forum znajomych. Prywatnie jest blondynem, mężem i ojcem wspaniałej rodziny oraz własnością pewnej labradorki, która nie wie że to człowiek powinien posiadać psa, a nie odwrotnie i nie daje sobie tego wytłumaczy