Michał Brański

Współzałożyciel i członek zarządu o2.pl Sp. z o.o., podlegają mu redakcje oraz serwisy społecznościowe portalu o2.pl. Współzałożyciel Sail Fund, funduszu typu „business angel” w którym aktywnie poszukuje ciekawych pomysłów, start up’ów lub spółek na polskim rynku – obiektów przyszłych inwestycji. Jeszcze w trakcie studiów razem z Krzysztofem Sierotą i Jackiem…

Współzałożyciel i członek zarządu o2.pl Sp. z o.o., podlegają mu redakcje oraz serwisy społecznościowe portalu o2.pl. Współzałożyciel Sail Fund, funduszu typu „business angel” w którym aktywnie poszukuje ciekawych pomysłów, start up’ów lub spółek na polskim rynku – obiektów przyszłych inwestycji.

Jeszcze w trakcie studiów razem z Krzysztofem Sierotą i Jackiem Świderskim założył portal o2.pl. Od początku o2.pl był odpowiedzialny za marketing firmy oraz za powstawanie nowych serwisów.

Laureat Webstara „Człowiek Roku Polskiego Internetu” (2006) – nagrody przyznanej współzałożycielom o2.pl w konkursie organizowanym przez Webfestiwal oraz Nagrody Przedsiębiorca Roku (2004) – w konkursie Ernst & Young przyznanej w kategorii Nowy Biznes.

Gra namiętnie i z powodzeniem w squasha. Zainteresowania: literatura XX wieku i współczesna, teoria mediów, socjologia.

Żona Agata, syn Grześ.