Michał Faber

Prowadzę biznes.net — społecznościowy portal dla profesjonalistów służący do zarządzania kontaktami, nawiązywania dobrych relacji i rozwoju zawodowego. Biznes.net to nie tylko portal, ale cykliczne, nieformalne spotkania organizowane dla różnych grup zawodowych i demograficznych np. marketerów i sprzedawców (Klub Biznes.net), dla ekosystemu rynku NewConnect (NewConnect Club), dla kobiet biznesu (Kobiety Biznesu),…

Prowadzę biznes.net — społecznościowy portal dla profesjonalistów służący do zarządzania kontaktami, nawiązywania dobrych relacji i rozwoju zawodowego.

Biznes.net to nie tylko portal, ale cykliczne, nieformalne spotkania organizowane dla różnych grup zawodowych i demograficznych np. marketerów i sprzedawców (Klub Biznes.net), dla ekosystemu rynku NewConnect (NewConnect Club), dla kobiet biznesu (Kobiety Biznesu), dla przedsiębiorców nowych technologii (Incubit.pl).

W ramach biznes.net oferuję także budowanie społeczności firmowych, zarówno zamkniętych, jak i otwartych realizujących cele np. marketingowe. Moim inwestorem jest fundusz inwestycyjny MCI Management.

Byłem informatykiem, dziennikarzem, copywriterem, PR–owcem firm z branży nowych technologii, współorganizowałem konferencje dla ludzi biznesu, ułatwiałem nawiązywanie kontaktów i prezentowanie oferty, firm i ludzi poprzez różne media, ale także osobiście.

Moja specjalizacja to rozwój biznesu w zakresie marketingu i sprzedaży — zarówno miękkie aspekty (strategie, zarządzanie kontaktami i relacjami B2B, konkurencja i nawiązywanie aliansów, komunikacja marketingowa, negocjacje), jak i twarde, szczególnie związane z wykorzystaniem nowych technologii (wielokanałowe kampanie reklamowe, analiza sieci społecznych, narzędzia służące organizacji pracy managera).

Prywatnie lubię obejrzeć dobry film, posłuchać muzyki rockowej, w zimie jeździć na nartach, a w ciepłych krajach kajtować. W wolnych chwilach lubię też bawić się z moim psem.