Mikołaj Małaczyński

Legimi Sp. z o. o.
Prezes zarządu i współzałożyciel Legimi Sp. z o. o., menedżer, analityk systemów informatycznych i programista. Absolwent Politechniki Poznańskiej na Wydziale Informatyki i Zarządzania, specjalista w dziedzinie oprogramowania

Mikołaj Małaczyński  – prezes zarządu i współzałożyciel Legimi Sp. z o. o., menedżer, analityk systemów informatycznych i programista. Absolwent Politechniki Poznańskiej na Wydziale Informatyki i Zarządzania, specjalista w dziedzinie oprogramowania.

Studiował także na Uniwersytecie Nottingham w Wielkiej Brytanii i Sigen w Niemczech. W trakcie studiów był laureatem wielu międzynarodowych konkursów z dziedziny informatyki, w tym ogólnoświatowego finału Microsoft Imagine Cup w Seulu i Paryżu. Ukończył Szkołę Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego. Po studiach związał się z branżą technologii mobilnych i innowacyjności.

Obecnie jest odpowiedzialny za strategię firmy Legimi i merytoryczną ocenę współpracy z kontrahentami. Jest autorem wystąpień i opracowań z zakresu zarządzania informacją oraz problematyki elektronicznego papieru i urządzeń mobilnych. Pasjonat żeglarstwa morskiego, Nu jazzu, gry na gitarze akustycznej.

Kontakt: mikołaj.malaczysnki@legimi.com