Mikołaj Sadowski

(Creative Director&Partner @ 180heartbeats)Syn Wiktora, absolwent animacji na PJWSTK, niedoszły reżyser. Najpierw w Zentropy Partners (obecne MRM Worldwide) potem w Hypermedia na stanowisku Art Directora brał udział w projektach, które zostały docenione na konkursach takich jak EFFIE, Złote Orły, Webstarfestival, Boomerang, Golden Arrow czy Kreatura. Nagrodzone prace realizowane były dla…

(Creative Director&Partner @ 180heartbeats)
Syn Wiktora, absolwent animacji na PJWSTK, niedoszły reżyser. Najpierw w Zentropy Partners (obecne MRM Worldwide) potem w Hypermedia na stanowisku Art Directora brał udział w projektach, które zostały docenione na konkursach takich jak EFFIE, Złote Orły, Webstarfestival, Boomerang, Golden Arrow czy Kreatura. Nagrodzone prace realizowane były dla Nescafe, Durex, PlusGSM, Ferrero i Żywiec.

W sierpniu 2007 wraz z Marcinem Gaworskim i Grzegorzem Berezowskim założyl agencję kreatywną 180heartbeats, w której pełni rolę Creative Directora. Agencja może się obecnie pochwalić projektami dla klientów takich jak Microsoft, Nokia, Samsung, Mentos, SAP, Opel, Knorr czy Tele2. Projekty te otrzymały ponad 20 nagród i wyróżnień na konkursach polskich: Kreatura, KTR, Golden Arrow, Złote Orły, FWA, Web Star Creative) oraz nominacje na najważniejszych konkursach międzynardowych (Cannes Lions, Art Directors Club of Europe). Agencja zdobyła też I miejsce w organizowanym przez SAR badaniu satysfakcji klientów Smile Check uzyskując wynik najwyższy ze wszystkich kategorii.

Czas wolny spędza z przyjaciółmi.

Wystąpienia