Paweł Jarmołkowicz

Harimata
Z wykształcenia inżynier oprogramowania, przez prawie 10 lat zdobywał doświadczenie w zespole R&D w jednej z krakowskich spółek dostarczającej rozwiązania dla największych instytucji finansowych w Polsce. Absolwent Graduate Studies Program 2014 organizowanego przez Singularity University w NASA Research Park. Współzałożyciel i prezes krakowskiego start-upu Harimata tworzącego platformę analityczną do wczesnego…
Z wykształcenia inżynier oprogramowania, przez prawie 10 lat zdobywał doświadczenie w zespole R&D w jednej z krakowskich spółek dostarczającej rozwiązania dla największych instytucji finansowych w Polsce. Absolwent Graduate Studies Program 2014 organizowanego przez Singularity University w NASA Research Park.
Współzałożyciel i prezes krakowskiego start-upu Harimata tworzącego platformę analityczną do wczesnego wykrywania zaburzeń rozwoju u dzieci i do śledzenia postępów w terapii. Harimata jako pierwsza stworzyła rozwiązanie pozwalające na wykrywanie symptomów autyzmu u dzieci z wykorzystaniem gier mobilnych, łącząc psychologię behawioralną z metodami sztucznej inteligencji. W marcu 2014 firma otrzymała nagrodę Digital Health Award 2014, dzięki czemu do końca sierpnia była uczestnikiem programu akceleracji venture capital XLHealth w Berlinie. W kwietniu Harimata zwyciężyła w zorganizowanym przez Singularity University Global Impact Competition w Budapeszcie. Kryterium konkursu był pozytywny wpływ na milion osób w ciągu trzech lat.