Partnerzy

Aula Polska istnieje i może się rozwijać dzięki wsparciu naszych Partnerów. Co roku zapraszamy do grona Partnerów tylko najlepsze i w naszej opinii takie firmy, których obecność na Auli pomaga w realizowaniu naszej misji – w promocji kultury przedsiębiorczości technologicznej.

Jesteśmy dumni z naszych Partnerów i  bardzo chętnie chwalimy się nimi:

LAWMORE

LAWMORE

W LAWMORE specjalizujemy się w transakcjach venture capital, prawie własności intelektualnej oraz obsłudze branży kreatywnej i IT. Zapewniamy kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego: due diligence, przygotowanie pełnej dokumentacji, negocjacje, strategie wyjścia z transakcji. Doradzamy w zakresie dostosowania działalności do wymogów związanych z prawem ochrony danych osobowych. Wspieramy biznes - obsługujemy projekty z zakresu cloud computing, blockchain, IoT i AI. Pomagamy wprowadzać do obrotu drony i produkty lecznicze. Doradzamy przy procesach zakładania spółek, ich przekształcaniu i likwidacji. Tworzymy programy opcyjne i dokumentację do emisji obligacji.
FreshMail

FreshMail

Od 2008 roku nieustannie stawiamy na rozwój, zarówno firmy jak i narzędzia, dzięki któremu zwykły komunikat stać się może niebanalnym przekazem email marketingowym. Dzięki bliskiej współpracy z naszymi Klientami, każdego dnia udoskonalamy FreshMaila, tak aby spełniać coraz nowsze wymagania i stawać się bezsprzecznie najlepszym systemem do email marketingu na świecie.
Microsoft Polska

Microsoft Polska

Microsoft jest liderem branży nowych technologii – dostawcą produktów i usług dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych. Wśród sztandarowych produktów oferowanych przez Microsoft jest system operacyjny Windows.
Google for Startups

Google for Startups

With free Wi-Fi, an infectious energy, and lots of fellow founders, the Campus Cafe is a great place to get things done, take a break, or collaborate with like-minded people. The Campus Cafe sells fresh coffee and healthy food options to fuel great work. Simply sign up to become a member (it's free!) and come on in.
UPC

UPC

UPC Biznes zapewnia każdej firmie, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, atrakcyjne i wygodne rozwiązania telekomunikacyjne w korzystnej cenie. Elastyczne podejście UPC Biznes do przedsiębiorców, wysoka jakość usług i dodatkowe innowacyjne rozwiązania decydują o dużej popularności usług operatora wśród klientów biznesowych. Atutami oferty UPC Biznes jest szybki, stabilny szerokopasmowy Internet o prędkości do 300 Mb/s (i uploadzie 30 Mb/s), pakiety minut na połączenia stacjonarne, komórkowe i zagranicę (do 44 państw, w tym także USA, Chin i Tajlandii) oraz atrakcyjne pakiety telewizyjne. UPC Biznes jest organizatorem konkursu dla małych firm z globalnymi ambicjami – Think Big.
innogy go!

innogy go!

innogy Polska od lat z powodzeniem rozwija segment e-mobility w Polsce, tworząc sieć stacji pojazdów elektrycznych. W kwietniu uruchomiliśmy pierwszy w Polsce i jeden z największych w Europie, w pełni elektryczny car sharing. innogy go! to system wynajmu aut na minuty, umożliwiający wypożyczenie elektrycznych BMW i3 oraz i3s o dowolnej dla użytkownika porze. Intuicyjny sposób korzystania z usługi, prosty sposób rozliczeń za minutę jazdy oraz korzyści płynące z użytkowania, sprawiają że zainteresowanie nowym wymiarem elektromobilności z dnia na dzień rośnie.
AccelUp

AccelUp

AccelUp to program akceleracyjny koordynowany przez Accelpoint. Łączy dojrzałe startupy z obszarów fintech, insurtech, telco z globalnymi korporacjami. Wśród partnerów programu, którzy staną się odbiorcami technologii startupów, znajdują się m.in. Santander, Orange, AXA Partners. Do współpracy zapraszane są startupy z produktami gotowymi do wdrożenia, które otrzymują wsparcie finansowe do 200 tys. zł, 100+ godzin konsultacji z wybitnymi ekspertami rynkowymi, możliwość przeprowadzenia Proof of Concept na infrastrukturze Partnera oraz szerokie zaplecze inwestycyjne, w tym możliwość prezentacji przed globalnym funduszem Santander InnoVentures z Madrytu. AccelUp to program typu non-equity - po zakończeniu akceleracji całość udziałów pozostaje po stronie startupu. Na lata 2019-2021 zostały zaplanowane 4 rundy programu.
Value Finance

Value Finance

Obiektywnie analizujemy dane pochodzące z Twojej firmy i dajemy Ci rzetelną informację na temat sytuacji finansowej Twojej firmy. Raportujemy co miesiąc otrzymujesz przejrzysty raport, który pomaga Ci jasno zobaczyć sytuację. Prognozujemy dostarczamy Ci narzędzi które pomagają Ci lepiej planować przyszłość Twojej firmy. Pilnujemy osoba dedykowana do obsługi Twojej firmy na bieżąco czuwa na ważnymi terminami płatności w Twojej firmie.