2008.12.04

Promyk nadziei

Tymczasowo wynajmujemy małą ciemną salkę, która w zimowych okolicznościach i przy dużej frekwencji staje się miłym, choć nieco sennym rozwiązaniem. Mimo to, Mówcom udało się utrzymać wysoki poziom uwagi, a prelekcje były zróżnicowane (tematycznie i dynamicznie).

Historia Soldata dała nadzieję tym, którzy borykają się z problemami wieku dziecięcego swoich start-upów. Świetne wystąpienie pokazało efekt uczestniczenia w warsztatach Toastmasters. Temat – rozwój gry 2D oparty o fanów na całym świecie i zaplecze takich działań zrobił wrażene na tych, którzy tematu nie znali. Marcin na swojej grze zarabia i to chyba nie najgorzej, ma też wizję podboju świata swoimi produktami, czego życzymy mu z całego serca.

Marcin Majewski opowiedział o pułapkach finansowania z New Connect i w szybkiej, konkretnej prezentacji wskazał czego warto się wystrzegać, żeby nie narobić sobie kłopotu. Problem i wyzwanie umieszczania reklam w grach zaprezentował Adam Dyba – okazały się nieuniknionym kierunkiem rozwoju tej branży. Grzesiek Wach zaprezentował swój start-up Invest24.pl, a Artur Kurasiński pokazał, jak zadziwić widzów kreując wirtualną rzeczywistość 3D przy pomocy laptopa i rzutnika.