2008.12.18

Jubileuszowa trzydziesta Aula

Wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizowaliśmy wyjątkowe spotkanie związane z Działaniami 8.1 i 8.2 ogłoszonymi przez PARP. Goście wytrzymali na siedząco od 18:00 do 21 z minutami. Aula staje się coraz poważniejsza i coraz częściej spotkania dotyczą nie tylko prezentacji ciekawych pomysłów, ale tematów ważnych dla rzeczywistych przedsięwzięć: dofinansowania z Unii Europejskiej, rozmów z inwestorami, czy innych sposobów znalezienia finansowania.

Jubileuszowe spotkanie Aula 30 (jednak jeszcze w 2009) to specjalna edycja świąteczno-noworoczna, realizowana wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. W całości dotyczyła problemu dofinansowania małego i większego e-biznesu, pochodzącego z funduszy unijnych i państwowych. Na naszą prośbę prelekcje PARP miały mieć wymiar praktyczny, a nie urzędniczego szyfru.

Termin: 18 grudnia 2008.
Czas spotkania: godz. 18.00 – 20.00 + pizza i kuluary.

Miejsce spotkania: Gmach Główny Politechniki Warszawskiej, Plac Politechniki 1, Warszawa, piętro III, sala 315

Warto było skorzystać z okazji, bo było to JEDYNE takie spotkanie w Warszawie w 2008 roku związane z Działaniami 8.1 i 8.2. Oba programy mają ruszyć w pierwszym kwartale 2009, więc nie będzie innej okazji do poznania i pogadania osobiście z przedstawicielami Agencji.

Gratulujemy cierpliwości – wytrzymaliście na siedząco od 18:00 do 21 z minutami – to nowy rekord i zmieścilibyśmy w tym pewnie trzy normalne Aule. Aula jednak staje się coraz poważniejsza i coraz częściej spotkania dotyczą nie tylko prezentacji ciekawych pomysłów, ale tematów ważnych dla rzeczywistych przedsięwzięć: dofinansowania z Unii Europejskiej, rozmów z inwestorami. To często wymaga też poważniejszej formy spotkania.

Drugi rekord to frekwencja – ponad 150 osób na sali w chwilach szczytu – to już nieco za dużo, żeby móc mówić o kameralności, co oznacza, że przed nami nowe koncepcje do opracowania.