2011.12.01

Po co komu inwestor?

Łukasz Misiukanis z Socializer.pl opowiedział jak przygotowywał się do uruchomienia agencji social mediowej. Podzielił się doświadczeniem z budowy firm, która po dwunastu miesiącach istnienia zadebiutuje na NewConnect, a jej wycena szacowana jest na 14 milionów złotych. Paweł Lipski z Kancelarii Wierzbowski Eversheds, omówił sposoby zabezpieczania dowodów, procedury ustalania tożsamości naruszyciela, […]

Łukasz Misiukanis z Socializer.pl opowiedział jak przygotowywał się do uruchomienia agencji social mediowej. Podzielił się doświadczeniem z budowy firm, która po dwunastu miesiącach istnienia zadebiutuje na NewConnect, a jej wycena szacowana jest na 14 milionów złotych. Paweł Lipski z Kancelarii Wierzbowski Eversheds, omówił sposoby zabezpieczania dowodów, procedury ustalania tożsamości naruszyciela, rodzaje środków prawnych, a także przybliżył praktyczne wskazówki dotyczące postępowania sądowego w sprawach naruszeń.
Michał Marcinkowski przedstawił dlaczego wcale nie potrzebujemy
inwestora. Według Marcina pieniądze zawsze się znajdą, a my zamiast szukać funduszy czy wypełniać formalności będziemy mieli czas na to by tworzyć produkt, który kochamy.
Jako ostatnia wystąpił Aga Szostek, która pokazała jak ważne jest by nasz produkt miał dobre UX.