2012.03.29

Agregatory informacji, partnerzy i konkurencja

Konrad Telakowiec opowiedział o start-upie CoiGdzie? – agregatorze informacji o imprezach i wydarzeniach. Kto i kiedy używa tego serwisu i najważniejsze – jak na nim zarobić? Prezes YetiPay Piotr Żychliński opowiedział jak dotychczasowi partnerzy: Chomikuj, Wprost, Interia, Woblink wpływają na biznes YetiPaya oraz jak walczy się z konkurencją w mikropłatnościach. […]

Konrad Telakowiec opowiedział o start-upie CoiGdzie? – agregatorze informacji o imprezach i wydarzeniach. Kto i kiedy używa tego serwisu i najważniejsze – jak na nim zarobić? Prezes YetiPay Piotr Żychliński opowiedział jak dotychczasowi partnerzy: Chomikuj, Wprost, Interia, Woblink wpływają na biznes YetiPaya oraz jak walczy się z konkurencją w mikropłatnościach.
Prawnik z Kancelarii Wierzbowski Eversheds, Paweł Lipski pokazał często stosowane zapisy w regulaminach sklepów internetowych powodują niebezpieczne z prawnego punktu widzenia sytuacje.
Michał Wolniak przedstawił jak powstała Grupa Heureka, co spowodowało, że tak obecnie wygląda jej pozycja i jakie decyzje oraz problemy trzeba było podjąć i rozwiązać po drodze.