2014.11.06

Bloger, strateg i rynkolog: czyli jak zbudować rozpoznawalność w sieci.

Pierwsze wydarzenie, to zawsze chwila wyjątkowa - dlatego nie może odbyć się bez wyjątkowych osób i bez tradycyjnej pizzy.

Jak zbudować rozpoznawalność swojego bloga? Jak zbudować markę osobistą? Jak zbudować firmę, która ma szanse na spektakularny sukces? Na te pytania odpowiedzą nam:

aula_virenb

Viren Bhandari w prelekcji „Jak prowadzić i promować bardzo niszowego bloga/vloga”

aula_buckip

Piotr Bucki w prelekcji „Emocjonalny branding, czyli z kim iść do łóżka w centrum handlowym”

aula_jacekk Jacek Kotarbiński w prelekcji „Jak wystartować, żeby nie upaść” Od tego jak wystartuje nowa firma wiele zależy. Każdy przedsiębiorca chce zaistnieć na rynku, wyróżnić się i zainteresować swoją ofertą klientów. Pierwsze sekundy w życiu każdego start-upu będą decydowały o tym, w  jaki sposób będzie postrzegany. Jak to zrobić skutecznie i jakich błędów uniknąć.

Wydarzenie odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni 17 listopada 2014 o godzinie 19.

Aula Trójmiasto to inicjatywa nastawiona na promocję kultury przedsiębiorczości technologicznej organizowana przez Bartosza Mańkowskiego we współpracy ze Strefą Startup Gdynia. Wierzymy w potencjał polskich przedsiębiorców i innowatorów, dlatego wspieramy ich rozwój. Uważamy, że przedsiębiorczości należy uczyć, najlepiej poprzez praktykę i transfer doświadczeń. Zapraszamy do dzielenia się wiedzą specjalistów z różnych dziedzin, prezesów spółek medialnych i osoby będące autorytetami biznesowymi. Na najbliższej Auli Trójmiasto wystąpią: Viren Bhandari, Piotr Bucki oraz Jacek Kotarbiński.