2014.12.08

Komunikacja, Biznes i Pieniądze.

Jak wymieszać te składniki, aby odnieść spektakularny sukces?

Tym razem pojawią się kolejne osoby, które zainspirują nas do osiągania lepszych rezultatów. Wśród prelegentów doświadczone osoby w biznesie, komunikacji i rynku inwestycyjnym. Oczywiście dla każdego przygotujemy kawałek pizzy i wartościowych rozmówców. Zapraszamy!
#2_barbaraBarbara Szczerbińska – Rodowita Gdynianka, absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej, Marketingu i Zarządzania oraz Zarządzania Relacjami z Klientem na Uniwersytecie Szczecińskim. W czasie wieloletniej pracy zawodowej pracowała jako główny technolog, koordynator sprzedaży, specjalista ds. sprzedaży a także specjalista ds. administracji.
Obok sushi, gdyńskiego modernizmu, prac Gustava Klimta i kotów, obszarem który nieprzerwanie pochłania ją od lutego 2011 roku jest organizacja non-profit o nazwie Toastmasters International. Jako aktywny członek jednego z trójmiejskich klubów wspiera rozwój umiejętności mówczych i przywódczych. Advanced Communicator Silver, Advanced Leader Bronze, były Prezes anglojęzycznego klubu Tricity Toastmasters a od lipca tego roku opiekun klubów z rejonu Trójmiasta i Olsztyna. Toastmasters jest dla Niej receptą na lepszy świat, w którym nie ma wyzwań jakim nie możemy sprostać. Ulubione motto : Co nas nie zabije, to nas wzmocni.

aula_buckip

Piotr Bucki – Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki, Studium Wokalno-Aktorskiego, Wyższej Szkoły Bankowej, SWPS oraz kursów doskonalących Uniwersytetu Stanford i Uniwersytetu Princeton. Menadżer projektów związany zawodowo z Grupą Nokaut.pl.   Konsultant projektów dla firm Fenomem, 9init, Fumenti, World Travel Passport i eWarrantee. Stały współpracownik magazynów „MaleMen” i „Dolce Vita” oraz miesięcznika „Charaktery”, “Style i Charaktery” i „Psychologia w szkole”. Trener, szkoleniowiec i wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, Opiekun merytoryczny kierunków Prowadzenie e-biznesu i Komunikacją Wizualna. Współpracuje z  Akademią Marynarki Wojennej i Gdańską Wyższą Szkołą Humanistyczną oraz Uniwersytetem Gdańskim. Twórca i Konsultant projektów z obszaru IT – sklepy internetowe, aplikacje mobilne, media społecznościowe, e-learning i inne. Tłumacz książek popularnonaukowych z dziedziny psychologii i samorozwoju.

#2_marcinMarcin Ostrowski – Przedsiębiorca, inwestor, entuzjasta biznesu i propagator sztuki dobrych praktyk gospodarczych. Gdynianin, absolwent gdyńskich uczelni doświadczenie w biznesie zdobywał w korporacjach międzynarodowych w Japonii oraz Wielkiej Brytanii. Od 2010 działa aktywnie jako Anioł Biznesu wspierając Sieć Aniołów Biznesu Amber przy Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Na codzień współpracuje z brytyjską spółką doradczo-inwestycyjną odpowiedzialny za działalność operacyjną.
Wykorzystuje zdobyte doświadczenie i wiedzę doradzając właścicielom oraz Zarządom spółek w zakresie zarządzania strategicznego oraz restrukturyzacji. Obecnie prowadzi w Trójmieście dwa innowacyjne startupy z sektora usług Motoraporter oraz Mementis.
Motoraporter jest to firma pomagająca poszukującym używane samochody doświadczyć radości zakupu bez ryzyka bycia oszukanym przez sprzedającego. Mementis jest marką w branży funeralnej, która pomaga osobą cierpiącym po stracie bliskiej osoby przejść przez trudne chwile związane z organizacją uroczystości pogrzebowych oraz uszanowaniem pamięci po tych co odeszli. Marcin jest członkiem Pomorskiego Klubu Biznesu oraz wspiera aktywnie inicjatywę Aula Trójmiasto od początku.
Uwielbia gotować, czemu daje wyraz chwaląc się swoimi wyczynami na forum znajomych. Prywatnie jest blondynem, mężem i ojcem wspaniałej rodziny oraz własnością pewnej labradorki, która nie wie że to człowiek powinien posiadać psa, a nie odwrotnie i nie daje sobie tego wytłumaczyć