2015.03.25

Ve Interactive Partnerem Auli Polskiej

W sezonie 2014-2015 Partnerem Auli Polskiej będzie Ve Interactive. Ve Interactive jest wielokrotnie nagradzaną brytyjską firmą technologiczną, oferującą pakiet aplikacji funkcjonujących na zintegrowanej platformie, pomagających firmom e-commerce zwiększać ruch na stronie, wzmacniać zaangażowanie klientów oraz maksymalizować liczbę konwersji. Ve Interactive…

Ve_logo_

W sezonie 2014-2015 Partnerem Auli Polskiej będzie Ve Interactive.

Ve Interactive jest wielokrotnie nagradzaną brytyjską firmą technologiczną, oferującą pakiet aplikacji funkcjonujących na zintegrowanej platformie, pomagających firmom e-commerce zwiększać ruch na stronie, wzmacniać zaangażowanie klientów oraz maksymalizować liczbę konwersji.

Ve Interactive jest m.in. laureatem nagrody Data Strategy 2014 w kategorii Real-Time Marketing, Złotym Medalistą w konkursie International Business Stevie® Awards 2014 za VePlatform oraz Złotym Medalistą w konkursie International Business Stevie® Award 2013 w kategorii Computer Software Company of the Year.

Ve Interactive została założona w 2009 roku w Londynie. Zatrudnia blisko 600 osób w 19 biurach w 47 krajach na całym świecie. Z rozwiązań Ve do marketing i reklamy online każdego dnia korzysta ponad 6000 firm e-commerce o zasięgu lokalnym i globalnym.

Śledząc i analizując każdego dnia rynek transakcji online o wartości wielu miliardów funtów, Ve dysponuje ogromną wiedzą na temat zachowań i preferencji konsumenckich, przekładającą się na efektywność oferowanych rozwiązań, pozwalających kreować efektywne i precyzyjne kampanie marketingowe.